398
edits
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Names) |
(→Names) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
| 傑洛米 ''Jiéluòmǐ'' | | 傑洛米 ''Jiéluòmǐ'' | ||
| Transliteration of his Japanese name. | | Transliteration of his Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Polish | |||
| Jervis | |||
| From English | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits