19,356
edits
mNo edit summary |
m (→Names) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| English | | English, German | ||
| Hohma | | Hohma | ||
| | | | ||
|- | |||
| European Spanish, Latin American Spanish | |||
| Omahr | |||
| Similar to his English name | |||
|- | |||
| French, Italian | |||
| Ohma | |||
| Similar to his English name | |||
|- | |- | ||
| Korean | | Korean | ||
Line 75: | Line 83: | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
| 荷馬 ''Hòhmáh'' | | 荷馬 ''Hòhmáh'' | ||
|- | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Ohmar | |||
| Similar to his English name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |