87
edits
Vuvuzela2010 (talk | contribs) |
KirbyRider (talk | contribs) (Gulpin used Spit Up on Treecko to get huge like said Treecko.) |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| ''{{color2|000|EP244|Enlighten Up!}}'' | | ''{{color2|000|EP244|Enlighten Up!}}'' | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| rowspan="2" | [[File:Nero.png|200px]]<br>{{color2|000|Whiscash (Pokémon)|Whiscash}} "[[Nero]]" | | rowspan="2" | [[File:Nero.png|200px]]<br>{{color2|000|Whiscash (Pokémon)|Whiscash}} "[[Nero]]" | ||
Line 138: | Line 133: | ||
| rowspan="2" | [[File:Ash Treecko giant.png|200px]]<br>{{color2|000|Ash's Sceptile|Treecko}} | | rowspan="2" | [[File:Ash Treecko giant.png|200px]]<br>{{color2|000|Ash's Sceptile|Treecko}} | ||
| {{color2|000|Ash Ketchum}} | | {{color2|000|Ash Ketchum}} | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| ''{{color2|000|AG065|Gulpin' it Down}}'' | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| rowspan="2" | [[File:Giant Gulpin.png|200px]]<br>{{color2|000|Gulpin (Pokémon)|Gulpin}} | |||
| {{color2|000|Professor Jacuzzi}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| ''{{color2|000|AG065|Gulpin' it Down}}'' | | ''{{color2|000|AG065|Gulpin' it Down}}'' |
edits