6
edits
m (→Generation III: FRLG superscript) |
Fish-iguana (talk | contribs) |
||
Line 124: | Line 124: | ||
|- style="background:#fff;" | |- style="background:#fff;" | ||
| Grooming, [[Daisy Oak|Daisy]]{{sup/3|FRLG}} || +3 || +3 || +2 | | Grooming, [[Daisy Oak|Daisy]]{{sup/3|FRLG}} || +3 || +3 || +2 | ||
|- style="background:#fff;" | |||
| [[Cologne|Cologne]]{{sup/3|XD}} || ? || ? || ? | |||
|- style="background:#fff;" | |- style="background:#fff;" | ||
| Using [[vitamin]]s || +5 || +3 || +2 | | Using [[vitamin]]s || +5 || +3 || +2 |
edits