546
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| | | | ||
| [[Max Lair]] trader (3 ([[Dynite Ore]])<br/>[[Max Raid Battle]] rewards (5★ Raids)<br/>Hidden Item ([[Crown Tundra]]) | | [[Max Lair]] trader (3 ([[Dynite Ore]])<br/>[[Max Raid Battle]] rewards (5★ Raids)<br/>Hidden Item ([[Crown Tundra]]) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|LA}} | |||
| | |||
| [[Jubilife Village]] ({{PDollar}}50000 from Bonn after completing Request 54 "Serving Up Snacks") | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits