editlock-exempt
32,895
edits
mNo edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 458: | Line 458: | ||
|Emerald<br>{{tt|Em|VIZ Media}} / {{tt|Rald|Chuang Yi}} | |Emerald<br>{{tt|Em|VIZ Media}} / {{tt|Rald|Chuang Yi}} | ||
|From ''Pokémon Emerald'' | |From ''Pokémon Emerald'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|German | |||
|Smaragd | |||
|From ''Pokémon Smaragd-Edition'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Korean | |Korean |