46
edits
m (→Pokémon) |
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 267: | Line 267: | ||
| Dome Ace Tucker | | Dome Ace Tucker | ||
| From tactics. | | From tactics. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Finnish | |||
| Kupuässä Tucker | |||
| Direct translation of English name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| French | | French |
edits