513
edits
m (→Trivia: edited trivia section on dog and cat resemblance) |
No edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|{{MSP|491|Darkrai}} | |{{MSP|491|Darkrai}} | ||
|{{p|Darkrai}} | |{{p|Darkrai}} | ||
|- | |||
|493 | |||
|{{MSP|493|Arceus}} | |||
|{{p|Arceus}}{{tt|*|With Dread Plate only}} | |||
|- | |- | ||
|509 | |509 |
edits