51,133
edits
m (→Combee) |
m (→Combee) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Stormfront|Combee|57}} || {{e|Grass}} || 12 ||{{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 57/100 | | {{TCG ID|Stormfront|Combee|57}} || {{e|Grass}} || 12 ||{{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 57/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Turtwig Half Deck|Combee|2}} || {{e|Grass}} || 4 || - || {{TCG|Gift Box DPt}} (no English release) || Turtwig Half Deck<br>2/14 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|415}} | {{tcgpkmndisambig|415}} |
edits