25,688
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) |
Zesty Cactus (talk | contribs) |
||
Line 608: | Line 608: | ||
| <code><nowiki>{{GnB|Gold}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{GnB|Gold}}</nowiki></code> | ||
| {{GnB|Gold}} | | {{GnB|Gold}} | ||
|- | |||
| {{template|GDZ}} | |||
| Links to [[Pokémon Get da ze!]] characters | |||
| <code><nowiki>{{GDZ|Shinji}}</nowiki></code> | |||
| {{GDZ|Shinji}} | |||
|- | |- | ||
| {{template|MPJ}} | | {{template|MPJ}} |
edits