38,063
edits
DanMat6288 (talk | contribs) m (→Meowth: link error fixed) |
m (→Pokémon) |
||
Line 414: | Line 414: | ||
| style="background: #{{electric color light}};" | {{MS|659|Clemont's Bunnelby}} | | style="background: #{{electric color light}};" | {{MS|659|Clemont's Bunnelby}} | ||
| style="background: #{{electric color light}};" | {{MS|702|Clemont's Dedenne}} | | style="background: #{{electric color light}};" | {{MS|702|Clemont's Dedenne}} | ||
|- | |||
| style="background: #{{electric color light}}; color:#{{electric color dark}};" | {{color2|{{electric color dark}}|Evolution|Evolved}} | |||
| style="background: #{{electric color light}};" | {{MS|695|Clemont (anime)#Heliolisk}} | |||
| style="background: #{{electric color light}};" | | |||
|- | |- | ||
| style="background: #{{electric color light}}; color:#{{electric color dark}};" | {{color2|{{electric color dark}}|Gift Pokémon|Given}} | | style="background: #{{electric color light}}; color:#{{electric color dark}};" | {{color2|{{electric color dark}}|Gift Pokémon|Given}} | ||
Line 420: | Line 424: | ||
|- | |- | ||
| style="background: #{{electric color light}}; {{roundybl|5px}}; color:#{{electric color dark}};" | Unknown | | style="background: #{{electric color light}}; {{roundybl|5px}}; color:#{{electric color dark}};" | Unknown | ||
| style="background: #{{electric color light}};" | {{MS|081|Clemont (anime)#Magnemite}}{{MS|082|Clemont (anime)#Magneton}}{{MS| | | style="background: #{{electric color light}};" | {{MS|081|Clemont (anime)#Magnemite}}{{MS|082|Clemont (anime)#Magneton}}{{MS|694|Clemont (anime)#Heliolisk}} | ||
| style="background: #{{electric color light}}; {{roundybr|5px}}" | | | style="background: #{{electric color light}}; {{roundybr|5px}}" | | ||
|- | |- |
edits