46
edits
m (→Pokémon) |
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 283: | Line 283: | ||
| Arena Tycoon Greta | | Arena Tycoon Greta | ||
| From guts. Sounds similar to ''great''. | | From guts. Sounds similar to ''great''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Finnish | |||
| Areenapäällikkö Greta | |||
| Translates as "arena leader". | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| French | | French |
edits