17
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:065.png]] || align=center | [[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Alakazam (Pokémon)|Alakazam]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Relaxed || align=center | [[????]] || align=center | {{i|????}} || align=center | {{a|Synchronize}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | | align=center | [[Image:065.png]] || align=center | [[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Alakazam (Pokémon)|Alakazam]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Relaxed || align=center | [[????]] || align=center | {{i|????}} || align=center | {{a|Synchronize}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:215.png]] || align=center | [[Image:pokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[sneasel(Pokémon)|sneasel]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Docile || align=center | [[????]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|inner focus}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | |||
|- | |- |
edits