17
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| align=center | [[Image:212.png]] || align=center | [[Image:safariBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Scizor (Pokémon)|Scizor]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Jolly || align=center | [[Safari zone]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|Swarm}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | | align=center | [[Image:212.png]] || align=center | [[Image:safariBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Scizor (Pokémon)|Scizor]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Jolly || align=center | [[Safari zone]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|Swarm}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:141.png]] || align=center | [[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Kabutops (Pokémon)|Kabutops]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Serious || align=center | [[Cinnabar]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|Battle armor}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | | align=center | [[Image:141.png]] || align=center | [[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Kabutops (Pokémon)|Kabutops]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Serious || align=center | [[Cinnabar Island]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|Battle armor}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:094.png]] || align=center | [[Image:GreatBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Gengar (Pokémon)|Gengar]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Calm || align=center | [[Lavendar town]] || align=center | {{i|None}} || align=center | {{a|Levitate}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | |||
|- | |- |
edits