17
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:006.png]] || align=center | [[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Charizard (Pokémon)|Flame]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Serious || align=center | [[Pallet Town]] || align=center | {{i|Charcoal}} || align=center | {{a|Blaze}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | | align=center | [[Image:006.png]] || align=center | [[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Charizard (Pokémon)|Flame]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Serious || align=center | [[Pallet Town]] || align=center | {{i|Charcoal}} || align=center | {{a|Blaze}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:212.png]] || align=center | [[Image:safariBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Scizor (Pokémon)|Scizor]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Jolly || align=center | [[Safari zone]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|Swarm}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:141.png]] || align=center | [[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] || align=center | [[Kabutops (Pokémon)|Kabutops]] || align=center | ♂ || align=center | 100 || align=center | Serious || align=center | [[Cinnabar]] || align=center | {{i|none}} || align=center | {{a|Battle armor}} || align=center | {{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}}<br>{{m|????}} | |||
|- | |- |
edits