540
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 84: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
| DP40 || {{TCG ID|DP Promo|Regigigas|40}} || {{e|Colorless}} || 46 || [[Value packs and sets (TCG)#Regigigas Colossal Box|Regigigas Colossal Box]] | | DP40 || {{TCG ID|DP Promo|Regigigas|40}} || {{e|Colorless}} || 46 || [[Value packs and sets (TCG)#Regigigas Colossal Box|Regigigas Colossal Box]] | ||
|- | |||
| DP41 || || || || | |||
|- | |||
| DP42 || || || || | |||
|- | |||
| DP43 || || || || | |||
|- | |||
| DP44 || {{TCG ID|DP Promo|Magnezone|44}} || {{e|Lightning}} || 53 || [[Value packs and sets (TCG)#Platinum Poster Box|Platinum Poster Box]] | |||
|} | |} | ||
{{TCG Expansions}} | {{TCG Expansions}} | ||
[[Category:English promotional cards]] | [[Category:English promotional cards]] |
edits