6,113
edits
mNo edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| English, Italian | | English, Italian | ||
| Sage Town | | Sage Town | ||
| From its Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Miasto Sage | |||
| From its Japanese name | | From its Japanese name | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" |
edits