903
edits
Line 939: | Line 939: | ||
|{{p|Haxorus}} | |{{p|Haxorus}} | ||
|22,937 | |22,937 | ||
|- | |||
|6 | |||
|{{MSP|497|Serperior}} | |||
|{{p|Serperior}} | |||
|22,269 | |||
|- | |||
|7 | |||
|{{MSP|501|Oshawott}} | |||
|{{p|Oshawott}} | |||
|21,990 | |||
|- | |||
|8 | |||
|{{MSP|644|Zekrom}} | |||
|{{p|Zekrom}} | |||
|21,477 | |||
|- | |||
|9 | |||
|{{MSP|494|Victini}} | |||
|{{p|Victini}} | |||
|20,957 | |||
|- | |||
|10 | |||
|{{MSP|643|Reshiram}} | |||
|{{p|Reshiram}} | |||
|20,123 | |||
|- | |||
|11 | |||
|{{MSP|553|Krookodile}} | |||
|{{p|Krookodile}} | |||
|19,628 | |||
|- | |||
|12 | |||
|{{MSP|547|Whimsicott}} | |||
|{{p|Whimsicott}} | |||
|17,855 | |||
|- | |||
|13 | |||
|{{MSP|495|Snivy}} | |||
|{{p|Snivy}} | |||
|17,020 | |||
|- | |||
|14 | |||
|{{MSP|570|Zorua}} | |||
|{{p|Zorua}} | |||
|14,910 | |||
|- | |||
|15 | |||
|{{MSP|545|Scolipede}} | |||
|{{p|Scolipede}} | |||
|14,536 | |||
|- | |||
|16 | |||
|{{MSP|579|Reuniclus}} | |||
|{{p|Reuniclus}} | |||
|14,129 | |||
|- | |||
|17 | |||
|{{MSP|648|Meloetta}} | |||
|{{p|Meloetta}} | |||
|13,915 | |||
|- | |||
|18 | |||
|{{MSP|503|Samurott}} | |||
|{{p|Samurott}} | |||
|11,444 | |||
|- | |||
|19 | |||
|{{MSP|530|Excadrill}} | |||
|{{p|Excadrill}} | |||
|11,376 | |||
|- | |||
|20 | |||
|{{MSP|549|Lilligant}} | |||
|{{p|Lilligant}} | |||
|11,292 | |||
|- | |||
|21 | |||
|{{MSP|607|Litwick}} | |||
|{{p|Litwick}} | |||
|11,140 | |||
|- | |||
|22 | |||
|{{MSP|625|Bisharp}} | |||
|{{p|Bisharp}} | |||
|10,975 | |||
|- | |||
|23 | |||
|{{MSP|646|Kyurem}} | |||
|{{p|Kyurem}} | |||
|10,338 | |||
|- | |||
|24 | |||
|{{MSP|573|Cinccino}} | |||
|{{p|Cinccino}} | |||
|9,892 | |||
|- | |||
|25 | |||
|{{MSP|587|Emolga}} | |||
|{{p|Emolga}} | |||
|9,798 | |||
|- | |||
|26 | |||
|{{MSP|647|Keldeo}} | |||
|{{p|Keldeo}} | |||
|8,915 | |||
|- | |||
|27 | |||
|{{MSP|595|Joltik}} | |||
|{{p|Joltik}} | |||
|8,796 | |||
|- | |||
|28 | |||
|{{MSP|572|Minccino}} | |||
|{{p|Minccino}} | |||
|8,739 | |||
|- | |||
|29 | |||
|{{MSP|623|Golurk}} | |||
|{{p|Golurk}} | |||
|8,035 | |||
|- | |||
|30 | |||
|{{MSP|649|Genesect}} | |||
|{{p|Genesect}} | |||
|7,905 | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits