903
edits
Line 776: | Line 776: | ||
|{{p|Infernape}} | |{{p|Infernape}} | ||
|33,267 | |33,267 | ||
|- | |||
|6 | |||
|{{MSP|491|Darkrai}} | |||
|{{p|Darkrai}} | |||
|30,544 | |||
|- | |||
|7 | |||
|{{MSP|471|Glaceon}} | |||
|{{p|Glaceon}} | |||
|26,161 | |||
|- | |||
|8 | |||
|{{MSP|493|Arceus}} | |||
|{{p|Arceus}} | |||
|24,502 | |||
|- | |||
|9 | |||
|{{MSP|395|Empoleon}} | |||
|{{p|Empoleon}} | |||
|21,773 | |||
|- | |||
|10 | |||
|{{MSP|487|Giratina}} | |||
|{{p|Giratina}} | |||
|21,366 | |||
|- | |||
|11 | |||
|{{MSP|470|Leafeon}} | |||
|{{p|Leafeon}} | |||
|20,859 | |||
|- | |||
|12 | |||
|{{MSP|389|Torterra}} | |||
|{{p|Torterra}} | |||
|20,632 | |||
|- | |||
|13 | |||
|{{MSP|492|Shaymin}} | |||
|{{p|Shaymin}} | |||
|17,465 | |||
|- | |||
|14 | |||
|{{MSP|483|Dialga}} | |||
|{{p|Dialga}} | |||
|14,292 | |||
|- | |||
|15 | |||
|{{MSP|475|Gallade}} | |||
|{{p|Gallade}} | |||
|14,144 | |||
|- | |||
|16 | |||
|{{MSP|398|Staraptor}} | |||
|{{p|Staraptor}} | |||
|14,054 | |||
|- | |||
|17 | |||
|{{MSP|468|Togekiss}} | |||
|{{p|Togekiss}} | |||
|13,426 | |||
|- | |||
|18 | |||
|{{MSP|472|Gliscor}} | |||
|{{p|Gliscor}} | |||
|12,676 | |||
|- | |||
|19 | |||
|{{MSP|428|Lopunny}} | |||
|{{p|Lopunny}} | |||
|11,411 | |||
|- | |||
|20 | |||
|{{MSP|399|Bidoof}} | |||
|{{p|Bidoof}} | |||
|10,924 | |||
|- | |||
|21 | |||
|{{MSP|387|Turtwig}} | |||
|{{p|Turtwig}} | |||
|10,865 | |||
|- | |||
|22 | |||
|{{MSP|461|Weavile}} | |||
|{{p|Weavile}} | |||
|10,854 | |||
|- | |||
|23 | |||
|{{MSP|478|Froslass}} | |||
|{{p|Froslass}} | |||
|10,408 | |||
|- | |||
|24 | |||
|{{MSP|417|Pachirisu}} | |||
|{{p|Pachirisu}} | |||
|9,694 | |||
|- | |||
|25 | |||
|{{MSP|479|Rotom}} | |||
|{{p|Rotom}} | |||
|9,417 | |||
|- | |||
|26 | |||
|{{MSP|407|Roserade}} | |||
|{{p|Roserade}} | |||
|9,092 | |||
|- | |||
|27 | |||
|{{MSP|429|Mismagius}} | |||
|{{p|Mismagius}} | |||
|8,833 | |||
|- | |||
|28 | |||
|{{MSP|403|Shinx}} | |||
|{{p|Shinx}} | |||
|8,373 | |||
|- | |||
|29 | |||
|{{MSP|446|Munchlax}} | |||
|{{p|Munchlax}} | |||
|7,289 | |||
|- | |||
|30 | |||
|{{MSP|474|Porygon-Z}} | |||
|{{p|Porygon-Z}} | |||
|7,040 | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits