903
edits
Line 614: | Line 614: | ||
|{{p|Blaziken}} | |{{p|Blaziken}} | ||
|38,307 | |38,307 | ||
|- | |||
|6 | |||
|{{MSP|258|Mudkip}} | |||
|{{p|Mudkip}} | |||
|36,920 | |||
|- | |||
|7 | |||
|{{MSP|376|Metagross}} | |||
|{{p|Metagross}} | |||
|35,631 | |||
|- | |||
|8 | |||
|{{MSP|385|Jirachi}} | |||
|{{p|Jirachi}} | |||
|29,611 | |||
|- | |||
|9 | |||
|{{MSP|350|Milotic}} | |||
|{{p|Milotic}} | |||
|28,295 | |||
|- | |||
|10 | |||
|{{MSP|359|Absol}} | |||
|{{p|Absol}} | |||
|27,781 | |||
|- | |||
|11 | |||
|{{MSP|260|Swampert}} | |||
|{{p|Swampert}} | |||
|26,540 | |||
|- | |||
|12 | |||
|{{MSP|373|Salamence}} | |||
|{{p|Salamence}} | |||
|24,920 | |||
|- | |||
|13 | |||
|{{MSP|304|Aron}} | |||
|{{p|Aron}} | |||
|24,389 | |||
|- | |||
|14 | |||
|{{MSP|306|Aggron}} | |||
|{{p|Aggron}} | |||
|18,120 | |||
|- | |||
|15 | |||
|{{MSP|380|Latias}} | |||
|{{p|Latias}} | |||
|17,478 | |||
|- | |||
|16 | |||
|{{MSP|334|Altaria}} | |||
|{{p|Altaria}} | |||
|16,814 | |||
|- | |||
|17 | |||
|{{MSP|382|Kyogre}} | |||
|{{p|Kyogre}} | |||
|15,585 | |||
|- | |||
|18 | |||
|{{MSP|303|Mawile}} | |||
|{{p|Mawile}} | |||
|15,523 | |||
|- | |||
|19 | |||
|{{MSP|286|Breloom}} | |||
|{{p|Breloom}} | |||
|12,801 | |||
|- | |||
|20 | |||
|{{MSP|255|Torchic}} | |||
|{{p|Torchic}} | |||
|12,568 | |||
|- | |||
|21 | |||
|{{MSP|381|Latios}} | |||
|{{p|Latios}} | |||
|12,487 | |||
|- | |||
|22 | |||
|{{MSP|383|Groudon}} | |||
|{{p|Groudon}} | |||
|11,982 | |||
|- | |||
|23 | |||
|{{MSP|386|Deoxys}} | |||
|{{p|Deoxys}} | |||
|10,842 | |||
|- | |||
|24 | |||
|{{MSP|253|Grovyle}} | |||
|{{p|Grovyle}} | |||
|10,746 | |||
|- | |||
|25 | |||
|{{MSP|354|Banette}} | |||
|{{p|Banette}} | |||
|10,579 | |||
|- | |||
|26 | |||
|{{MSP|252|Treecko}} | |||
|{{p|Treecko}} | |||
|9,339 | |||
|- | |||
|27 | |||
|{{MSP|302|Sableye}} | |||
|{{p|Sableye}} | |||
|9,012 | |||
|- | |||
|28 | |||
|{{MSP|272|Ludicolo}} | |||
|{{p|Ludicolo}} | |||
|8,708 | |||
|- | |||
|29 | |||
|{{MSP|292|Shedinja}} | |||
|{{p|Shedinja}} | |||
|6,703 | |||
|- | |||
|30 | |||
|{{MSP|262|Mightyena}} | |||
|{{p|Mightyena}} | |||
|6,459 | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits