255
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 204: | Line 204: | ||
| align=center | [[Image:258.png]]<br>[[Mudkip (Pokémon)|Mudkip]]<br><b>[[Mud Bomb]]</b> | | align=center | [[Image:258.png]]<br>[[Mudkip (Pokémon)|Mudkip]]<br><b>[[Mud Bomb]]</b> | ||
| align=center | [[Image:345.png]]<br>[[Lileep (Pokémon)|Lileep]]<br><b>[[Energy Ball]]</b> | | align=center | [[Image:345.png]]<br>[[Lileep (Pokémon)|Lileep]]<br><b>[[Energy Ball]]</b> | ||
| align=center | [[Image:351.png]]<br>[[Castform (Pokémon)|Castform]]<br><b>[[Hail]]<br>[[Sunny Day]]<br>[[Rain Dance]]</b> | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:352.png]]<br>[[Kecleon (Pokémon)|Kecleon]]<br><b>[[Shadow Claw]]</b> | |||
| align=center | [[Image:387.png]]<br>[[Turtwig (Pokémon)|Turtwig]]<br><b>[[Giga Drain]]</b> | | align=center | [[Image:387.png]]<br>[[Turtwig (Pokémon)|Turtwig]]<br><b>[[Giga Drain]]</b> | ||
| align=center | [[Image:393.png]]<br>[[Piplup (Pokémon)|Piplup]]<br><b>[[Hydro Pump]]<br>[[Brine]]</b> | | align=center | [[Image:393.png]]<br>[[Piplup (Pokémon)|Piplup]]<br><b>[[Hydro Pump]]<br>[[Brine]]</b> | ||
| align=center | [[Image:440.png]]<br>[[Happiny (Pokémon)|Happiny]] | | align=center | [[Image:440.png]]<br>[[Happiny (Pokémon)|Happiny]] | ||
| align=center | [[Image:443.png]]<br>[[Gible (Pokémon)|Gible]] | | align=center | [[Image:443.png]]<br>[[Gible (Pokémon)|Gible]] | ||
| align=center | [[Image:479.png]]<br>[[Rotom (Pokémon)|Rotom]]<br><b>[[Shock Wave]]</b> | | align=center | [[Image:479.png]]<br>[[Rotom (Pokémon)|Rotom]]<br><b>[[Shock Wave]]</b> | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:489.png]]<br>[[Phione (Pokémon)|Phione]]<br><b>[[Water Pulse]]<br>[[Rain Dance]]</b> | | align=center | [[Image:489.png]]<br>[[Phione (Pokémon)|Phione]]<br><b>[[Water Pulse]]<br>[[Rain Dance]]</b> | ||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
| align=center | | | align=center | | ||
|} | |} |
edits