2,881
edits
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
Singaporean (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 56: | Line 56: | ||
| [[Guzma]] | | [[Guzma]] | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[James|"Dekojirō"]] | |||
| [[SM132|Top 8]] | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[James|"Dekojirō"]] | | [[James|"Dekojirō"]] |
edits