597
edits
Stratelier (talk | contribs) (→Shiny encounters: +new shiny) |
Stratelier (talk | contribs) (→Starter Pokémon: +Y version) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFFFFF" | |- style="background:#FFFFFF" | ||
| [[Pokémon White Version 2|White 2]] | |||
|{{MSP|501|Oshawott}}{{p|Oshawott}} ♂ | |{{MSP|501|Oshawott}}{{p|Oshawott}} ♂ | ||
| | |||
|- style="background:#FFFFFF" | |||
| class="roundybl" | [[Pokémon Y|Y]] | |||
|{{MSP|653|Fennekin}}{{p|Fennekin}} ♀ | |||
| class="roundybr" | | | class="roundybr" | | ||
|} | |} |
edits