1,045
edits
No edit summary |
Mecanno-man (talk | contribs) m (Chris's page) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| 2x || {{TCG ID|Base Set|Hitmonchan|7}} || {{e|Fighting}} || 33 || {{rar|Rare}}H | | 2x || {{TCG ID|Base Set|Hitmonchan|7}} || {{e|Fighting}} || 33 || {{rar|Rare}}H | ||
|- | |- | ||
| 2x || {{TCG ID|Jungle| | | 3x || {{TCG ID|Jungle|Meowth|56}} || {{e|Colorless}} || 15 || {{rar|Common}} | ||
|- | |||
| 2x || {{TCG ID|Jungle|Persian|42}} || {{e|Colorless}} || 25 || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| 1x || {{TCG ID|Jungle|Lickitung|38}} || {{e|Colorless}} || 26 || {{rar|Uncommon}} | | 1x || {{TCG ID|Jungle|Lickitung|38}} || {{e|Colorless}} || 26 || {{rar|Uncommon}} |
edits