611
edits
(DO NOT TOUCH!!!!!!!!!!!!! SAVING JUST IN CASE MY COMPUTER SCREWS UP. Not done!!) |
(OH YEAH!!! Done!! That was fun!!!!!) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| 2× || {{TCG ID|Rising Rivals|Vibrava|53}} || {{TCG|Rising Rivals}} || {{e|Colorless}} | | 2× || {{TCG ID|Rising Rivals|Vibrava|53}} || {{TCG|Rising Rivals}} || {{e|Colorless}} | ||
|- | |- | ||
| 3× || {{TCG ID|Rising Rivals|Flygon| | | 3× || {{TCG ID|Rising Rivals|Flygon|5}} || {{TCG|Rising Rivals}} || {{e|Colorless}} | ||
|- | |- | ||
| 1× || {{TCG ID|Rising Rivals|Flygon LV.X| | | 1× || {{TCG ID|Rising Rivals|Flygon LV.X|105}} || {{TCG|Rising Rivals}} || {{e|Colorless}} | ||
|- | |- | ||
| 2× || {{TCG ID|Great Encounters|Baltoy|60}} || {{TCG|Great Encounters}} || {{e|Fighting}} | | 2× || {{TCG ID|Great Encounters|Baltoy|60}} || {{TCG|Great Encounters}} || {{e|Fighting}} | ||
Line 18: | Line 18: | ||
| 2× || {{TCG ID|Great Encounters|Claydol|15}} || {{TCG|Great Encounters}} || {{e|Fighting}} | | 2× || {{TCG ID|Great Encounters|Claydol|15}} || {{TCG|Great Encounters}} || {{e|Fighting}} | ||
|- | |- | ||
| 1× || {{TCG ID|Rising Rivals| | | 1× || {{TCG ID|Rising Rivals|Nidoran♀|71}} || {{TCG|Rising Rivals}} || {{e|Psychic}} | ||
|- | |- | ||
| 1× || {{TCG ID|Rising Rivals|Nidoqueen| | | 1× || {{TCG ID|Rising Rivals|Nidoqueen|30}} || {{TCG|Rising Rivals}} || {{e|Psychic}} | ||
|- | |- | ||
| 1× || {{TCG ID|Majestic Dawn|Mewtwo|9}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || {{e|Colorless}} | | 1× || {{TCG ID|Majestic Dawn|Mewtwo|9}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || {{e|Colorless}} | ||
|- | |- | ||
| 1× || {{TCG ID|Legends Awakened|Mewtwo LV.X|144}} || {{TCG| | | 1× || {{TCG ID|Legends Awakened|Mewtwo LV.X|144}} || {{TCG|Legends Awakened}} || {{e|Psychic}} | ||
|- | |||
| 1× || {{TCG ID|Great Encounters|Palkia|26}} || {{TCG|Great Encounters}} || {{e|Water}} | |||
|- | |||
| 1× || {{TCG ID|DP Promo|Palkia LV.X|18}} || {{TCG|DP Black Star Promos}} || {{e|Water}} | |||
|- | |- | ||
| 4× || {{TCG ID|Secret Wonders|Roseanne's Research|125}} || {{TCG|Secret Wonders}} || Su | | 4× || {{TCG ID|Secret Wonders|Roseanne's Research|125}} || {{TCG|Secret Wonders}} || Su | ||
Line 32: | Line 34: | ||
| 4× || {{TCG ID|Rising Rivals|Bebe's Search|89}} || {{TCG|Rising Rivals}} || Su | | 4× || {{TCG ID|Rising Rivals|Bebe's Search|89}} || {{TCG|Rising Rivals}} || Su | ||
|- | |- | ||
| | | 3× || {{TCG ID|Platinum|Memory Berry|110}} || {{TCG|Platinum}} || T | ||
|- | |- | ||
| 2× || {{TCG ID| | | 2× || {{TCG ID|Stormfront|Luxury Ball|86}} || {{TCG|Stormfront}} || T | ||
|- | |- | ||
| 2× || {{TCG ID| | | 2× || {{TCG ID|Stormfront|Premier Ball|91}} || {{TCG|Stormfront}} || T | ||
|- | |- | ||
| | | 1× || {{TCG ID|Secret Wonders|Night Maintenance|120}} || {{TCG|Secret Wonders}} || T | ||
|- | |- | ||
| 4× || {{TCG ID|Great Encounters|Rare Candy|102}} || {{TCG|Great Encounters}} || T | | 4× || {{TCG ID|Great Encounters|Rare Candy|102}} || {{TCG|Great Encounters}} || T | ||
|- | |- | ||
| 4× || {{TCG ID|Stormfront| | | 4× || {{TCG ID|Stormfront|Poké Drawer +|89}} || {{TCG|Stormfront}} || T | ||
|- | |- | ||
| 4× || {{TCG ID|Majestic Dawn|Call Energy|92}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || E | | 4× || {{TCG ID|Majestic Dawn|Call Energy|92}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || E | ||
|- | |- | ||
| 3× || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Fighting Energy|}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || E | | 3× || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Fighting Energy|128}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || E | ||
|- | |- | ||
| 3× || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Psychic Energy|127}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || E | | 3× || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Psychic Energy|127}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || E | ||
|- | |- | ||
| 1× || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Water Energy|}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || E | | 1× || {{TCG ID|Diamond & Pearl|Water Energy|125}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || E | ||
|- | |- | ||
| 1× || {{TCG ID|Rising Rivals|Upper Energy|102}} || {{TCG|Rising Rivals}} || E | | 1× || {{TCG ID|Rising Rivals|Upper Energy|102}} || {{TCG|Rising Rivals}} || E |
edits