5,808
edits
m (→List of Pokémon and their signature moves: Fixing another table problem..) |
|||
Line 521: | Line 521: | ||
| {{m|Psycho Boost}} | | {{m|Psycho Boost}} | ||
| Lv. 45 | | Lv. 45 | ||
|- | |||
| 398 | |||
| {{MS|398|png}} | |||
| {{p|Staraptor}} | |||
| {{m|Brave Bird}} | |||
| Lv. 49 | |||
|- | |- | ||
| 408 | | 408 | ||
Line 527: | Line 533: | ||
| {{m|Head Smash}} | | {{m|Head Smash}} | ||
| Lv. 43 | | Lv. 43 | ||
|- | |- | ||
| 409 | | 409 |
edits