2,115
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
| {{InactivePoké|Arboliva's Forest|Rookeedee|disp=Rookeedee (multiple)|Arboliva Forest Rookeedee.png|flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Arboliva's Forest|Rookeedee|disp=Rookeedee (multiple)|Arboliva Forest Rookeedee.png|flying|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Arboliva's Forest|Venomoth|disp=Venomoth (multiple)|Arboliva Forest Venomoth.png|bug|poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Arboliva's Forest|Venomoth|disp=Venomoth (multiple)|Arboliva Forest Venomoth.png|bug|poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Arboliva's Forest|Jumpluff|disp=Jumpluff|Arboliva Forest Jumpluff.png|grass|flying|link=no}} | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Arboliva's Forest|Lechonk|disp=Lechonk (multiple)|Arboliva Forest Lechonk.png|normal|link=no}} | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits