290
edits
(→PAL) |
Tangrowth221 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 424: | Line 424: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Volt Tackle|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Volt Tackle|000}} | ||
| 7746-3878 | | 7746-3878 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|144|Articuno}} | |||
| {{pcolor|Articuno|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Ice Beam|000}} | |||
| 2364-4610 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|145|Zapdos}} | |||
| {{pcolor|Zapdos|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Discharge|000}} | |||
| 1675-4459 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|146|Moltres}} | |||
| {{pcolor|Moltres|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Flamethrower|000}} | |||
| 8714-7361 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|249|Lugia}} | | {{MSP|249|Lugia}} | ||
Line 429: | Line 444: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Aeroblast|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Aeroblast|000}} | ||
| 0442-4822 | | 0442-4822 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|383|Groudon}} | |||
| {{pcolor|Groudon|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Earthquake|000}} | |||
| 0681-1611 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|445|Garchomp}} | |||
| {{pcolor|Garchomp|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Dragon Claw|000}} | |||
| 1959-4010 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|472|Gliscor}} | | {{MSP|472|Gliscor}} | ||
Line 455: | Line 480: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Leaf Tornado|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Leaf Tornado|000}} | ||
| 0835-7338 | | 0835-7338 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|497|Serperior}} | |||
| {{pcolor|Serperior|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Leaf Blade|000}} | |||
| 7111-4427 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|498|Tepig}} | | {{MSP|498|Tepig}} | ||
Line 460: | Line 490: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Flame Charge|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Flame Charge|000}} | ||
| 2061-8332 | | 2061-8332 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|500|Emboar}} | |||
| {{pcolor|Emboar|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Heat Crash|000}} | |||
| 5662-7748 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|501|Oshawott}} | | {{MSP|501|Oshawott}} | ||
Line 465: | Line 500: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Razor Shell|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Razor Shell|000}} | ||
| 7403-2240 | | 7403-2240 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|503|Samurott}} | |||
| {{pcolor|Samurott|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Aqua Tail|000}} | |||
| 2452-2129 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|521F|Unfezant}} | | {{MSP|521F|Unfezant}} | ||
Line 480: | Line 520: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Foul Play|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Foul Play|000}} | ||
| 2153-6742 | | 2153-6742 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|604|Eelektross}} | |||
| {{pcolor|Eelektross|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Crunch|000}} | |||
| 2159-4650 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|618|Stunfisk}} | |||
| {{pcolor|Stunfisk|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Mud Shot|000}} | |||
| 6482-3610 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|641|Tornadus}} | | {{MSP|641|Tornadus}} |
edits