210
edits
(→Aron) |
(→Aron) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Undaunted|Aron|42}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Undaunted}} || 42/90 | | {{TCG ID|Undaunted|Aron|42}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Undaunted}} || 42/90 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Triumphant|Aron|56}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Triumphant}} || 56/102 | |||
|} | |} | ||
edits