43,025
edits
m (→Games) |
m (https://twitter.com/JamesTurner_42/status/1143679760926511106) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| [[Wii]] | | [[Wii]] | ||
| 2006-12-14 | | 2006-12-14 | ||
| Art Director | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{dqw|Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors}} | |||
| [[Wii]] | |||
| 2007-07-12 | |||
| Art Director | | Art Director | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |