19,488
edits
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Names) |
m (→Names: Of course...) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
| Serena | | Serena | ||
| Same as Japanese name. | | Same as Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Korean | | Korean | ||
| | | 세레나 ''Serena | ||
| | | Same as Japanese name. | ||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |