231
edits
Line 131: | Line 131: | ||
| align=center | {{m|Close Combat}} | | align=center | {{m|Close Combat}} | ||
|-bgcolor="# | |||
| align=center rowspan="4" | [[Image:461.png]]<br>[[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] [[Weavile (Pokémon)| | |-bgcolor="#404060" style=color:#FFFFFF | ||
| align=center rowspan="4" | [[Image:461.png]]<br>[[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] [[Weavile (Pokémon)|<span style=color:#FFFF00>Snya</span>]] | |||
| align=center rowspan="4" style="font-size:250%;" | <span style="color:#0000FF;">♂</span> | | align=center rowspan="4" style="font-size:250%;" | <span style="color:#0000FF;">♂</span> | ||
| align=center rowspan="4" | [[Level]] 100 | | align=center rowspan="4" | [[Level|<span style=color:#FFFF00>Level</span>]] 100 | ||
| align=center rowspan="4" | Lonely | | align=center rowspan="4" | Lonely | ||
| align=center rowspan="4" | [[Route 210]]<br>([[ | | align=center rowspan="4" | [[Route 210|<span style=color:#FFFF00>Route 210</span>]]<br>([[Pokémon egg|<span style=color:#FFFF00>hatched</span>]] at level 1)<br>on July 4, 2007 | ||
| align=center rowspan="4" | [[Razor Claw]] | | align=center rowspan="4" | [[Razor Claw|<span style=color:#FFFF00>Razor Claw</span>]] | ||
| align=center rowspan="4" | | | align=center rowspan="4" | [[Pressure (ability)|<span style=color:#FFFF00>Pressure</span>]] | ||
| align=center | {{m|Night Slash}} | | align=center | {{m|Night Slash}} | ||
|-bgcolor="# | |-bgcolor="#404060" style=color:#FFFF00 | ||
| align=center | {{m|Ice Beam}} | | align=center | {{m|Ice Beam}} | ||
|-bgcolor="# | |-bgcolor="#404060" style=color:#FFFF00 | ||
| align=center | {{m|Brick Break}} | | align=center | {{m|Brick Break}} | ||
|-bgcolor="# | |-bgcolor="#404060" style=color:#FFFF00 | ||
| align=center | {{m|Faint Attack}} | | align=center | {{m|Faint Attack}} | ||
|-bgcolor="#444099" style=color:#CCCCCC | |-bgcolor="#444099" style=color:#CCCCCC |
edits