121,582
edits
mNo edit summary |
m (→In storage) |
||
Line 232: | Line 232: | ||
| align=center | [[Image:028.png]]<br>{{p|Sandslash}} | | align=center | [[Image:028.png]]<br>{{p|Sandslash}} | ||
| align=center | [[Image:342.png]]<br>{{p|Crawdaunt}} | | align=center | [[Image:342.png]]<br>{{p|Crawdaunt}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:071.png]]<br>{{p|Victreebel}} | |||
| align=center | [[Image:073.png]]<br>{{p|Tentacruel}} (×8) | |||
| align=center | [[Image:075.png]]<br>{{p|Graveler}} | |||
| align=center | [[Image:024.png]]<br>{{p|Arbok}} | |||
| align=center | [[Image:545.png]]<br>{{p|Pendra}} | |||
|} | |} | ||
edits