14
edits
m (→External Links) |
(→Games) |
||
Line 85: | Line 85: | ||
| align="right" | | | align="right" | | ||
| align="right" |{{wp|Atlus U.S.A., Inc.}} | | align="right" |{{wp|Atlus U.S.A., Inc.}} | ||
|- | |||
| | |||
| align="left" |{{wp|Falasei!}} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp| }} | |||
|- | |||
| | |||
| align="left" |{{wp|Front Mission: Gun Hazard}} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp| }} | |||
|- | |||
| | |||
| align="left" |{{wp|Romancing SaGa 3}} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp| }} | |||
|- | |||
| | |||
| align="left" |{{wp|Sonic Shuffle}} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp| }} | |||
|- | |||
| | |||
| align="left" |{{wp|hexder#Thexder Neo|Thexder Neo}} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp| }} | |||
|- | |||
| | |||
| align="right" |{{wp| }} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp| }} | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 91: | Line 122: | ||
| align="right" |{{wp| }} | | align="right" |{{wp| }} | ||
|} | |} | ||
====Anime==== | ====Anime==== |
edits