22
edits
CuteShaymin (talk | contribs) |
|||
Line 71: | Line 71: | ||
|Lively Town | |Lively Town | ||
|200 | |200 | ||
|- | |||
|[[File:MDBag Looplet 1 VI Sprite.png]] | |||
|Persim Looplet | |||
|Dungeon Shops | |||
|600 | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Wonder Orb VI Sprite.png]] | |[[File:MDBag Wonder Orb VI Sprite.png]] | ||
Line 79: | Line 84: | ||
|[[File:MDBag Max Elixir VI Sprite.png]] | |[[File:MDBag Max Elixir VI Sprite.png]] | ||
|Max Elixir | |Max Elixir | ||
|Serene Village, Lively Town, Baram Town, Capim Town, Sahra Town, Noe Town, Dungeon shops | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[File:MDBag Elixir Sprite.png]] | |||
|Elixir | |||
|Serene Village, Lively Town, Baram Town, Capim Town, Sahra Town, Noe Town, Dungeon shops | |Serene Village, Lively Town, Baram Town, Capim Town, Sahra Town, Noe Town, Dungeon shops | ||
|75 | |75 | ||
Line 106: | Line 116: | ||
|Serene Village, Lively Town, Baram Town, Capim Town, Sahra Town, Noe Town, Dungeon shops | |Serene Village, Lively Town, Baram Town, Capim Town, Sahra Town, Noe Town, Dungeon shops | ||
|180 | |180 | ||
|- | |||
|[[File:MDBag Wand Sprite.png]] | |||
|Pounce Wand | |||
|Lively Town, Dungeon shops | |||
|35 per wand in the stack | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Wand Sprite.png|center|frameless]] | |[[File:MDBag Wand Sprite.png|center|frameless]] | ||
Line 121: | Line 136: | ||
|Lively Town, Dungeon shops | |Lively Town, Dungeon shops | ||
|50 per wand in the stack | |50 per wand in the stack | ||
|- | |||
|[[File:MDBag Wand Sprite.png]] | |||
|Whirlwind Wand | |||
|Lively Town, Dungeon shops | |||
|35 per wand in the stack | |||
|} | |} | ||
edits