11,618
edits
Storm Aurora (talk | contribs) mNo edit summary |
Storm Aurora (talk | contribs) m (→Moves) |
||
Line 118: | Line 118: | ||
|— | |— | ||
|An opponent | |An opponent | ||
|''(6★ EX effect: Sync move power will be multiplied by 1.5.)''|-style="background:#fff" | |''(6★ EX effect: Sync move power will be multiplied by 1.5.)'' | ||
|-style="background:#fff" | |||
|Mind-Bending {{mcolor|Psychic|000}} | |Mind-Bending {{mcolor|Psychic|000}} | ||
|{{t|Psychic}}<br>[[File:PsychicIC Masters.png|20px]] | |{{t|Psychic}}<br>[[File:PsychicIC Masters.png|20px]] |